آموزش سئو پایه, کسب و کار اینترنتی

افزایش بازدید سایت

 

 

 

 

افزایش بازدید سایت

 

چکیده مطلب : 

در این مقاله قصد داریم روش های بسیار جدید و آسانی را برای افزایش بازدید سایت شما یا همان افزایش ترافیک وبسایتتان بازگو کنیم . یکی از مهمترین نیازهای اولیه هر وبسایتی بدست آوردن بازدید کنندگان بسیار زیاد در شروع راه اندازی کسب و کار اینترنتی و یا هر کسب و کاری که دارای وبسایت می باشد است . با سپند وب همراه باشید . 

 

 

 

 

افزایش بازدید سایت

 

 

 

نکته خیلی مهم :

 

قبل از بدست آوردن ترافیک زیاد باید این را بدانید که با توجه به کسب و کار شما باید برای ترافیک وبسایتتان برنامه و استراتژی مناسبی برا آن داشته باشید . ترافیک بدون هدف و برنامه ممکن است هیچ کمکی به کسب و کارتان نکند. 

 

 

برای بدست آوردن کاربران زیاد روش های زیادی امروزه به وجود آمده است . بعضی روشها و راهکارها رایگان و بعضی غیر رایگان یا پولی می باشد . همین طور از نظر زمانی بعضی شیوه ها سریع و بلافاصله و بعضی دیگر ممکن است دیرتر برای وبمستران بازده داشته باشد . ما ابتدا از روش های رایگان شروع می کنیم و سپس روشهای غیر رایگان را بیان خواهیم کرد. 

 

 سئو یا بهینه سازی وبسایت 

 

سئو یکی از معروفترین روش های افزایش بازدید و یا ترافیک وبسایت برای شما می باشد . در گذشته بهینه سازی وبسایت کاری آسان تر و کم هزینه تر نسبت به امروز بود . با توجه با افزایش وبسایت ها و کسب و کارهای حوزه آنلاین موتورهای جستجوگر روز به روز پیشرفته تر شده ولی سخت گیری های بیشتری نیز برای وبمستران یا مدیران سایت ها در نظر گرفته اند . 

 

با توجه به افزایش تعداد کاربران حوزه آنلاین روزانه تعداد جستجوهای انجام شده نیز افزایش یافته و این روند بصورت چشمگیری در حال افزایش است . برای اینکه از این روش ترافیک و بازدید سایت خودتان را بالا ببرید دو راه حل اصلی وجود دارد . راه اول آموزش حرفه ای بهینه سازی وبسایت می باشد . مزیت این روش اینست که خودتان وبسایتتان را بهینه خواهید کرد ولی مشکل این روش این است که شما باید زمان متمرکزی را برای یادگیری اختصاص بدهید و بصورت همیشه از بروزرسانی الگوریتم های موتورهای جستجو مانند گوگل آگاهی کسب کنید . راه دوم این است که پروژه بهینه سازی سایت خود را به یک سئوکار یا متخصص سئو بسپارید تا در زمان کمتر و بصورت حرفه ای تری این کار را انجام بدهد . 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *