سئو سایتسئو سایت

 

 سئو سایت یا بهینه سازی موتور جستجو (SEO) چیست؟

سئو (SEO) یک رشته بازاریابی است که بر روی دیدگاه رو به رشد در نتایج جستجوهای طبیعی (بدون پرداخت:رایگان) موتور جستجو متمرکز است. SEO شامل عناصر فنی و خلاق مورد نیاز برای بهبود رتبه بندی،  افزایش آگاهی در موتورهای جستجو برای هدایت ترافیک بازدید کنندگان می باشد. جنبه های بسیاری برای جستجوگرها وجود دارد، از کلمات در صفحه شما تا سایر وبسایت هایی که به وب سایت شما لینک می دهند. بعضی اوقات SEO به سادگی موضوعی است که مطمئن شوید سایت شما به گونه ای است که موتورهای جستجو را درک می کند.

SEO تنها در مورد ساخت وب سایت های دوستدار موتور های جستجو نیست. بلکه درمورد ساخت سایتی  بهتر برای مردم نیز می باشد . در سپندوب ما معتقدیم که این رعایت اصول است که نتیجه را تعین می کند .

این یک راهنمای کامل طراحی شده برای توصیف و توضیح همه زمینه ها از پیدا کردن اصطلاحات و عبارات (کلمات کلیدی) است که ترافیک را به وب سایت شما هدایت می کند، سایت شما را دوستانه به موتورهای جستجو معرفی می کند ، اگر در مورد این موارد گیج شده اید ، شما تنها نیستید و ما برای کمک به شما  اینجا هستیم.

 

 

چرا وبسایت من به سئو  نیاز دارد؟

اکثر ترافیک دنیای آنلاین توسط موتورهای جستجو عمده تجاری، گوگل، بینگ ، یاهو و MSN هدایت می شود. اگرچه رسانه های اجتماعی و انواع دیگر ترافیک هم می توانند بازدید را به وب سایت شما هدایت کنند ولی موتورهای جستجو، اولین روش اصلی برای استفاده اکثر کاربران اینترنت هستند. 

 

موتورهای جستجو برای ترافیک هدفمند منحصر به فرد هستند و آن را فراهم می کنند.  موتورهای جستجو روش هایی هستند که این کار را انجام می دهند. اگر موتورهای جستجو نتوانند سایت شما را پیدا کنند یا محتوای شما را به پایگاه های داده خود اضافه کنند، شما فرصت های باور نکردنی برای هدایت ترافیک به سایت خود را از دست می دهید.

 

درخواست های جستجو – کلماتی که کاربران در جعبه جستجو تایپ می کنند، ارزش فوق العاده ای دارند. تجربه نشان داده است که ترافیک موتور جستجو می تواند باعث موفق شدن یا شکست یک سازمان باشد. ترافیک هدفمند به یک وب سایت می تواند تبلیغات، درآمد و در معرض گرفتن متفاوتی را از سایر کانال بازاریابی ارائه دهد. سرمایه گذاری در جستجوگرها می تواند در مقایسه با سایر انواع بازاریابی و ارتقاء میزان بازدهی استثنایی داشته باشد.

 

تحقیق درباره بهترین کلمات کلیدی 

 

اولین گام در بهینه سازی موتورهای جستجو واقعا تعیین می کند که  شما در حال بهینه سازی برای چه چیزی هستید. یعنی اینکه زمانی افراد کلماتی(کلمات کلیدی) را جستجو می کنند شما را دقیقا در رتبه های برتر در صفحه اول پیدا کنند . در موتورهای جستجویی مثل گوگل عزیز. 

 

مطالب بیشتر :

سئو 

مقالات سئو 

آموزش سئو 

 

 

محصولات آموزشی :

محصولات سئو 

 

خدمات سپند وب :

خدمات سئو