SEO WORK

 

 

 

 

 

سئو کار 

 

سئوکار: کیست ؟ در زبان فارسی واژه ای بسیار جدید است و شاید عمر آن به 20 سال هم نرسد . با و جود موتورهای جستجوی دیگر به غیر از گوگل هنوز قبل از گوگل چنین کلمه وجود نداشت . هرچند در زبان فارسی این کلمه واژه ای ساختگی است و از لحاظ دستور زبان درست نیست . اصل این کلمه از واژه سئو (seo) ساخته شده است .  SEO  : Search engine optimization  یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو در زمانی که تعداد وبسایت ها زیاد نبود و کسب و کارهای آنلاین وجود نداشت کار سختی نبود . در واقع نیازی به این کار نبود. چون تعدا سایت ها خیلی خیلی کم بود . 

 

اما باتو جه به رشد سریع اینترنت و افزایش روز افزون وبسایت ها بخصوص وبسایت های تجاری که کسب و کار های آنلاین بر روی آن شکل گرفته است امروزه این کار به یک تخصص مهم و حیاتی برای وبمستران یا مدیران سایت ها شده است . 

 

همچنین با ورود موتور جستجو گر گوگل و شروع بازاریابی موتورهای جستجو یا همان    Search engine marketing :  SEM  این رقابت شدید تر شده است . اگر شما داری یک سایت هستید و انتظار دارید افراد با توجه به موضوع سایت شما به راحتی شما را پیدا کنند اکنون این تصور اشتباه است . شما باید خودتان دارای وبسایتی پر از محتوای تازه ، زیاد و بسیاری از موارد دیگر که حداقل شامل 200 فاکتور مهم می باشد را بصورت نسبی با توجه به رقابتی بودن رعایت کرده باشید. 

 

 

سئو کار حرفه ای 

 

مواردی که باید یک سئو کار حرفه ای آنها را بداند :

 

1 . چرا لینک ها مهم هستند

2 . چه چیزی می تواند در سئو داخلی کمک کند به رتبه بندی صفحه وب ؟

3 . چه چیزی می تواند در سئو خارجی بر کسب رتبه بهتر کمک کند ؟

4 . چرا بازاریابی محتوایی برای هر نوع بازاریابی اینترنتی حیاتی است ؟

5 . چگونه رسانه های اجتماعی ارزشمند و تاثیر گذار می شوند ؟ 

6 . چگونگی استفاده از مزیت های روند در حال رشد ویدیو در سئو 

 

 

روال  کاری روزانه برای کسی که در سئو  کار می کند می تواند ترکیبی از هر یک از این فعالیت ها را شامل شود، به این معنی که یک متخصص واقعی باید مهارت های گسترده ای داشته باشد و مایل باشد همیشه بیشتر یاد بگیرد.

 

 

 

افزایش رتبه سایت در گوگل 

 

اگر نیاز سریع به افزایش رتبه سایت در متورهای جستجو بخصوص گوگل را دارید و رقابت در حوزه کاری شما برای کسب رتبه در صفحه اول در کلمات کلیدی مختلف شما مشکل است و یا اصلا اطلاعی از سختی و آسانی آن ندارید بهتر است با یک متخصص سئو تماس بگیرید . تیم سپند وب برای شما کاربران عزیز مشاوره رایگان را هماهنگ می کند . بر خلاف تصور افراد کسب نتیجه سریع و زیاد در کلمات کلیدی مختلف کاری آسان و بدون خطر نیست . ممکن است علاوه بر اشتباهاتی که شما در حوزه های مختلف تخصصی سئو انجام دهید ، رقیبان شما با استفاده از سئو منفی با استفاده از کارشناسان خبره سعی در کاهش رتبه شما داشته باشند . 

 

 

 

آموزش سئو 

 

 

تیم سپند وب علاوه بر انجام خدمات مختلف در حوزه سئو و بهینه سازی سایت در زمینه آموزش تخصصی سئو هم برای افراد دوره ها و محصولات مختلف را در نظر گرفته است تا در صورت نیاز کاربران و مشتریان عزیز بتوانند خودشان در این زمینه آموزش تخصصی ببینند . 

 

 

 

 

 

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به افراد کمک می کند تا محصولات و اطلاعات را در موتورهای جستجو مانند Google و Bing پیدا کنند. متخصص سئو ، با تحقیق و تجزیه و تحلیل روند و بهترین شیوه های آنلاین برای ایجاد و پیاده سازی استراتژی هایی که نتایج جستجو را بهبود می بخشد تلاش می کند . 

 

 

هدف کلی افزایش سطح ترافیک به وب سایت با استفاده از کلمات کلیدی و کلمات کلیدی موضوعات  برای بهبود تجربه کاربر و رعایت دستورالعمل های موتور جستجو است. با این حال، موتورهای جستجو همیشه در حال تغییر هستند. و متخصصان  سئو باید به نگه  داشتن رتبه های برتر  ادامه دهند. 

 

گوگل متوجه شد که وقتی افراد به اصطلاح “جستجوگرها” جستجو می کنند، بیشتر احتمال دارد بر اطلاعات بر روی یک لیست از خدمات کلیک کنند. بنابراین، در نهایت، الگوریتم برای تغییر این رفتار تغییر یافت، و در حال حاضر انواع نتایجی را ارائه می دهد که معتقد است که کلید واژه واقعا برای آن درخواست می شود.

 

 

یک متخصص سئو  باید بتواند این روندها را بفهمد، آنها را درک کنند و راهبردهای درون آنها را توسعه دهند.

 

به معنای واقعی کلمه صدها عامل وجود دارد که به رتبه بندی نهایی شما کمک می کند. در مهمترین موارد ، می تواند دشوار باشد که تعیین کند چه نوع از روند گوگل با کلمات کلیدی انتخاب شده شما مرتبط باشد.

 

 متخصص سئو  باید به روز و در حال فعالیت بوده ، به طور مداوم به دنبال گرایش ها یی برای پیدا کردن راه های جدید برای به حداکثر رساندن ترافیک وب سایت شما باشد.

 

بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو شامل آگاهی از عوامل و اجرای استراتژی های مناسب می شود. با این حال، به خاطر تغیر روش موتورهای جستجو  سئو کار  نمی تواند به همان فعالیت های قدیمی برای همیشه تکیه می کنند. سئو  مدرن در مورد مواردی بیشتر از کلمات کلیدی و متا تگ است.

عوامل بسیاری وجود دارد که یک سئو کار باید با آن برخورد کند و به این معنی است که آنها نیاز به یک طیف گسترده ای از مهارت ها دارند. 

 

 

 

مطالب آموزشی بیشتر : 

 

1 . بهینه سازی سایت چیست ؟

 

2 . تکنیک های سئو 

 

3 . بهینه سازی سایت وردپرس